Juniorzy w akcji

W zeszły weekend nasi juniorzy rozegrali niezwykle emocjonujacy turniej w Ostrowcu Świętokrzyskim. Łącznie rozegrali 5 meczy, z czego wygranych było 3.

W pierwszym meczu zmierzyli się z drużyną ŁSTW Łódź. Był to najprostszy z meczów i został wygrany wynikiem 18:9.

W drugim, niezwykle ważnym spotkaniu nasi juniorzy zagrali z drużyną z Warszawy. Mimo dobrego wejścia w mecz i wyniku po dwóch kwartach (4:2) na naszą korzyść, Mecz zakończył się wynikiem 8:5 dla Warszawiaków.

Wieczorem waterpoliści z Bytomia rozegrali kolejny, bardzo ciężki mecz, w którym zostali pokonani przez drużynę gospodarzy wynikiem 14:11.

Następnego dnia udało się przerwać złą passę pokonując Arkonię Sczecin 12:9. Jeszcze tego samego dnia, na zakończenie turnieju Bytomianie pokonali drużynę Alfa Gorzów Wielkopolski 16:12.

Turniej ten pomógł naszym zawodnikom w zauważeniu swoich błędów i na pewno zostaną podjęte próby ich wyeliminowania.

Skład drużyny wraz z numerami:

1 Goik Mateusz (bramkarz), 2 Brzozowski Kamil, 3 Skrzyszewski Marcel, 4 Błach Mikołaj, 5 Kiwacki Maciej, 6 Szopa Bartosz, 7 Soika Paweł, 8 Krogul Filip, 9 Kozak Dominik, 10 Greif Kamil, 11 Szymik Jan, 12 Guzy Adam

Zespół poprowadził trener Krzysztof Paczyna.