V-CE MISTRZOSTWO JUNIORÓW MŁODSZYCH

W dniach 05-07.07.2019 w Gorzowie Wlkp. odbył się turniej finałowy Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży będący za razem Mistrzostwami Polski Juniora Młodszego.

Do finałowego turnieju awansowało sześć najlepszych drużyn wyłonionych w trzech turniejach eliminacyjnych i jednym kwalifikacyjnym.

Zawodnicy WTS Polonii Bytom swoje zmagania zaczęli od mocnego akcentu ogrywając drużynę OCMER ŁSTW Łódź 16:9 . Drugiego dnia w porannym meczu podopieczni trenerów: Marek Broncel, Joachim Wiśniowski i Krzysztof Paczyna, podejmowali drużynę ze stolicy Pałac Młodzieży Warszawa. Po wyrównanym i zaciętym meczu zawodnicy WTS-u wygrali stosunkiem bramek 5:3.

Drugi mecz tego dnia (a trzeci w turnieju) bytomianie rozegrali z zawodnikami

Arkonii Szczecin pewnie pokonując przeciwnika 13:3 tym samym zajmując pierwsze miejsce w turnieju po dwóch dniach zmagań.

Dzień trzeci a za razem ostatni O.O.M. rozpoczynamy z gospodarzem turnieju

Alfą Gorzów Wlkp. i tym razem zostawiamy przeciwników na przegranym polu wygrywając 14:3 i stało się jasne, że o złoty medal będziemy walczyć z drużyną z Ostrowca Św.

Jak na mecz finałowy przystało ,było dużo walki ciekawych zagrań i bardzo wyrównany poziom obu drużyn co odzwierciedla wynik meczu 8 : 7 dla drużyny KSZO Ostrowiec Świętokrzyski i to właśnie ta drużyna zdobyła złoty medal O.O.M. 2019.

We wszystkich meczach cała drużyna WTS Polonii Bytom (zawodnicy i trenerzy) zasługują na słowa uznania dając z siebie 110% zaangażowania ,co tylko może być dobrym prognostykiem na kolejne lata tej drużyny.

Dziękujemy za srebrny medal i V-ce Mistrzostwo Polski, życzymy sukcesów, miłego i bezpiecznego wypoczynku w przerwie wakacyjnej.

Dziękuję w imieniu zawodników i trenerów Rodzicom (przez duże R) a za razem wiernym i wielkim KIBICOM za tak liczne przybycie na mistrzostwa i gorący, sportowy doping.

Sponsor tytularny drużyny ekstraklasy

WATERPOLOWE TOWARZYSTWO SPORTOWE POLONIA BYTOM

Młodzicy
Juniorzy
Juniorzy Młodsi
Młodzieżowiec
Młodzicy
Juniorzy Młodsi
Juniorzy
Młodzicy
Juniorzy Młodsi
Juniorzy
Młodzieżowiec
Seniorzy
Juniorzy Młodsi
Juniorzy
Młodzieżowiec
Juniorzy
Juniorzy Młodsi
Seniorzy