TO JUŻ DZISIAJ!

Dzisiaj startuje pierwsza kolejka EKSTRAKLASY Mistrzostw Polski Seniorów!

W Gliwicach nasi seniorzy podejmą drużynę Arkoni Szczecin. Bramki gości będzie bronił Michał Diakonów, zawodnik który w swojej karierze występował w drużynach grających w lidze mistrzów, a także swojego czasu najlepszy bramkarz hiszpańskiej ligi. Zawodnicy reprezentujący nasze miasto staną przed twardym orzechem do zgryzienia. Nie łatwo pokonać tak znakomitego bramkarza, ale zawodnicy Bytomia staną na wysokości zadania i będą zaciekle walczyć o 6 punktów w tym dwumeczu. Warto wspomnieć o tym, że nasza drużyna po pożegnaniu Aleksandra Lashcha, który gra aktualnie w niemieckiej lidze, również dokonała wzmocnień. Studiujący we Wrocławiu, były reprezentant Egiptu na Mistrzostwach Świata w Australi; Abdelrahman Tawik Abbas zgodził się reprezentować nasz klub i zagra na pozycji obrońcy. Mamy nadzieję, iż nasz nowy zawodnik będzie stanowił kolejny solidny filar naszego zespołu i razem z nim zdobędziemy złoto rozgrywek EKSTRAKLASY.

Poniżej skład drużyny na dwumecz z Arkonią:

1. Jung Dawid

2. Bomba Mateusz

3. Moś Grzegorz

4. Siebler Jakub

5. Babula Wojciech

6. Behen Yurij

7. Paczyna Krzysztof

8. Struzik Jakub

9. Moś Adrian

10. Abdelrahman Tawik Abbas

11. Paczyna Radosław

12. Cebo Patryk

Trener zepsołu

Krzysztof Paczyna

Sponsor tytularny drużyny ekstraklasy