SREBRO W PUCHARZE POLSKI 2018!!!

W dniach 21-22.04.2018r na basenie Olimpijczyk w Gliwicach został rozegrany Turniej Pucharu Polski Seniorów w piłce wodnej.

Drużyna seniorów z Bytomia w fazie grupowej, wygrała 2 mecze z KS Waterpolo Poznań 13:12 oraz AZS Uniwersytet Warszawa 10:4.

W grupie A po wycofaniu się drużyny Legii Warszawa, do finału awansowała drużyna ŁSTW Politechnika Łódzka Ocmer.

W meczu o 3 miejsce drużyna Ks Waterpolo Poznań, pokonała drużynę Alfa Gorzów Wielkopolski 16:8.

W finale Pucharu Polski po bardzo wyrównanym i zaciętym meczu, nasz zespól w ostatnich 30 sekundach spotkania, stracił bramkę decydującą o zdobyciu Pucharu przez obecnych Mistrzów Polski z Łodzi. Wynik spotkania 11:12 dla ŁSTW.

Nasz klub powtórzył niewątpliwy sukces z zeszłego roku w Pucharze Polski zajmując 2 miejsce - pozostaje oczywiście niedosyt być tak blisko i ...

na zdjęciu od lewej stoją:

Paczyna Krzysztof - trener; Maciej Roszak; Dawid Jung; Michał Wiśniowski; Radosław Paczyna; Grzegorz Moś; Aleksander Lasch; Marek Broncel - grający II trener; Jakub Struzik, Jurii Behen.

dolny rząd

Wojciech Babula; Adrian Moś; Mateusz Bomba; Miłosz Chudy; Patryk Cebo.

Do końca sezonu ekstraklasy seniorów pozostały 2 kolejki (4 mecze) i drużyna Łukosz WTS Polonia Bytom walczy o długo oczekiwany medal w seniorach. Obecnie jesteśmy na 3 miejscu, ale nadal w naszym zasięgu jest srebrny medal.

Sponsor tytularny drużyny ekstraklasy

WATERPOLOWE TOWARZYSTWO SPORTOWE POLONIA BYTOM

Młodzicy
Juniorzy
Juniorzy Młodsi
Młodzieżowiec
Młodzicy
Juniorzy Młodsi
Juniorzy
Młodzicy
Juniorzy Młodsi
Juniorzy
Młodzieżowiec
Seniorzy
Juniorzy Młodsi
Juniorzy
Młodzieżowiec
Juniorzy
Juniorzy Młodsi
Seniorzy