DRUGA RUNDA MIĘDZYWOJEWÓDZKICH MISTRZOSTW MŁODZIKÓW ZA NAMI!

W ubiegły weekend (09-11.03.2018) odbyły się zawody międzywojewódzkich mistrzostw młodzików w Bytomiu. Na basenie przy ulicy Parkowej 1 gościliśmy drużyny z Ostrowca Świętokrzyskiego, Łodzi oraz Warszawy. Pierwszy mecz rozegraliśmy z drużyną reprezentującą województwo Świętokrzyskie. Po zaciętym meczu ulegliśmy drużynie z Ostrowca 4 do 16.

Otrzymaliśmy srogą lekcję od przeciwnika, którą przeanalizowaliśmy i z bojowym nastawieniem w sobotę rano podejeliśmy drużynę ŁSTW Łódź. Kwarta po kwarcie dążyliśmy do zdobycia trzech ważnych punktów, co dało w efekcie zwycięstwo nad drużyną z Łodzi 12 do 6. Ciesząc się zwycięstwem, pamiętaliśmy o tym, że przed nami dwa ciężkie mecze z drugą drużyną z Łodzi oraz z Warszawy.

Wieczorny mecz przeciwko UKS Neptunowi Łódź, przebiegł łatwo. Wygraliśmy 21 do 3, i z optymizmem patrzyliśmy na poranny pojedynek przeciwko drużynie Pałacu Młodzieży Warszawa. Poranna gra przebiegała równo, bramka za bramkę. Lepsza końcówka w naszym wykonaniu dała nam zwycięstwo 7 do 6, za czym idzie zmiana lokata w tabeli na trzecie miejsce. Już za dwa miesiące rozegramy ostatni turniej eliminacyjny w Warszawie (12-13.05.2018).

Sponsor tytularny drużyny ekstraklasy

WATERPOLOWE TOWARZYSTWO SPORTOWE POLONIA BYTOM

Młodzicy
Juniorzy
Juniorzy Młodsi
Młodzieżowiec
Młodzicy
Juniorzy Młodsi
Juniorzy
Młodzicy
Juniorzy Młodsi
Juniorzy
Młodzieżowiec
Seniorzy
Juniorzy Młodsi
Juniorzy
Młodzieżowiec
Juniorzy
Juniorzy Młodsi
Seniorzy