DRUGA RUNDA MIĘDZYWOJEWÓDZKICH MISTRZOSTW MŁODZIKÓW ZA NAMI!

W ubiegły weekend (09-11.03.2018) odbyły się zawody międzywojewódzkich mistrzostw młodzików w Bytomiu. Na basenie przy ulicy Parkowej 1 gościliśmy drużyny z Ostrowca Świętokrzyskiego, Łodzi oraz Warszawy. Pierwszy mecz rozegraliśmy z drużyną reprezentującą województwo Świętokrzyskie. Po zaciętym meczu ulegliśmy drużynie z Ostrowca 4 do 16.

Otrzymaliśmy srogą lekcję od przeciwnika, którą przeanalizowaliśmy i z bojowym nastawieniem w sobotę rano podejeliśmy drużynę ŁSTW Łódź. Kwarta po kwarcie dążyliśmy do zdobycia trzech ważnych punktów, co dało w efekcie zwycięstwo nad drużyną z Łodzi 12 do 6. Ciesząc się zwycięstwem, pamiętaliśmy o tym, że przed nami dwa ciężkie mecze z drugą drużyną z Łodzi oraz z Warszawy.

Wieczorny mecz przeciwko UKS Neptunowi Łódź, przebiegł łatwo. Wygraliśmy 21 do 3, i z optymizmem patrzyliśmy na poranny pojedynek przeciwko drużynie Pałacu Młodzieży Warszawa. Poranna gra przebiegała równo, bramka za bramkę. Lepsza końcówka w naszym wykonaniu dała nam zwycięstwo 7 do 6, za czym idzie zmiana lokata w tabeli na trzecie miejsce. Już za dwa miesiące rozegramy ostatni turniej eliminacyjny w Warszawie (12-13.05.2018).

Sponsor tytularny drużyny ekstraklasy