III RUDNA ELIMINACJI MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH GRUPY "B"

Dzisiaj zakończyła się III i ostatnia rudna eliminacji do Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych grupy "B" w Łodzi. Bytomianie do tej rundy przystąpili w okrojonym składzie ze względu na panujące choroby.

Pierwszy mecz rozegraliśmy przeciwko GKPW 59 Gorzów Wielkopolski. Drużyna z Gorzowa nie stawiła większych problemów naszym zawodnikom i wygrywamy pierwszy mecz 21 do 3.

Kolejnym przeciwnikiem był gospodarz III rundy, ŁSTW Łódź, który również został zdeklasowany wygraną naszej drużyny 19 do 4.

Ostatni, "najmocniejszy" rywal, będący tuż za nami w tabeli, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski przyjechał na turniej bez swojego lidera, Aleksandra Ozgi który rozgrywał mecze razem z reprezentacją Polski seniorów przeciwko drużynie Niemieckiej w Dusseldorfie (następny artykuł). Drużyna z Ostrowca musiała uznać naszą wyższość i po ostatnim gwizdku udała się do szatni przy wyniku 27 do 6.

Kończąc III rundę eliminacji Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych grupy "B" zajmujemy w tabeli pierwsze miejsce wygrywając wszystkie mecze trzech rund.

Poniżej cała tabela grupy B: 1. WTS Polonia Bytom 27/0 pkt (pkt. zdobyte / pkt stracone)

2. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 15/12 pkt (pkt. zdobyte / pkt stracone)

3. ŁSTW Łódź 12/15 pkt (pkt. zdobyte / pkt stracone)

4. GKPW 59 Gorzów Wielkopolski 0/27 pkt (pkt. zdobyte / pkt stracone)

Runda kwalifikacyjna grupy pierwszej odbędzie się 19-20.05.2018 (miejsce do ustalenia).

Sponsor tytularny drużyny ekstraklasy