ŁUKOSZ WATERPOLOWE TOWARZYSTWO SPORTOWE POLONIA BYTOM

ŁUKOSZ WTS POLONIA BYTOM - KS WATERPOLO POZNAŃ

17/02/2018

Dzisiaj o godzinie 16.00 w pierwszej kolejce rundy rewanżowej zmierzyliśmy się z drużyną KS Waterpolo Poznań. Klub z Poznania plasuje się w tabeli na 4 miejscu tracąc jedynie 2 punkty do nas.

Pierwszą kwartę zaczynamy mądrze, szybko wychodzimy na prowadzenie, padają 3 bramki z naszej strony. W drugą kwartę wchodzimy wynikiem 3-0 przez co mecz przebiega już w innym stylu, pada w niej jedna bramka z naszej strony i kończymy ją wynikiem 4-0. Trzecia kwarta to walka ze zmęczeniem, gra staje się wolniejsza, pomimo to zdobywamy kolejne 3 bramki. Dzięki temu została zachowana przewaga nad drużyną z Poznania, a kwarta zakończyła się wynikiem 7-4. Dzięki ciężkiej pracy na obozie przygotowawczym, nasi zawodnicy zdobyli doskonałe predyspozycje fizyczne i taktyczne, co pomogło drużynie ŁUKOSZ WTS POLONIA BYTOM zwyciężyć cały mecz wynikiem 10-6.

Serdecznie dziękujemy za doping w dzisiejszym meczu oraz zapraszamy w dniu jutrzejszym na mecz rewanżowy o godzinie 11.00.

Basen Olimpijczyk ul. Oriona 120 Gliwice.